A A A

Chcemy, aby Stalowa Wola była przyjazna dla przedsiębiorców i zarządzana w sposób profesjonalny przez kompetentnych urzędników. 

Jako mieszkańcy pragniemy, aby zarówno prezydent, radni jak i urzędnicy w ramach realizowanych projektów i zadań szanowali środowisko oraz działali w interesie publicznym.

Chcemy Stalowej Woli, która dźwignie się z zapaści demograficznej, gwarantującej życie w warunkach godnych i sprzyjających rozwojowi osobom w każdym wieku, bez względu na poglądy, majątek czy pochodzenie.

Jesteśmy zainteresowani sprawami naszej społeczności i czujemy się współodpowiedzialni za jej dobro. Nasze działania skupiamy w obszarach środowiska, gospodarki komunalnej rewitalizacji, działalności gospodarczej, ekonomicznej, kulturalnej.

Chcemy, aby urząd miejski funkcjonował w sposób jawny i uczciwy, aby w naszym mieście było czyste powietrze, a rewitalizacja i planowanie przestrzenne odbywało się w z poszanowaniem zieleni miejskiej oraz przy zachowaniu wszelkich standardów.

I pamiętajmy „Mieszkańcy i mieszkanki mają niezbywalne prawo do miasta”.

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku