A A A

Wybierz najładniejsze drzewo w swojej okolicy, zrób zdjęcie i wygrywaj! Pewnie, że proste? Nie zwlekaj, zapraszamy Cię do udziału w konkursie "Drzewo Roku 2022 Gminy Stalowa Wola". Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na rolę drzew w naszym życiu, wzmocnienie świadomości społecznej w odniesieniu do środowiska, w którym żyjemy oraz wyłonienie najważniejszego, najciekawszego, najbardziej lubianego i cenionego przez społeczność lokalną drzewa w naszej gminie.

Poszukujemy drzewa z historią, która pobudza wyobraźnię i scala wspólnotę osób mieszkających w danym rejonie Stalowej Woli. Celem konkursu jest również zwrócenie uwagi na drzewostan w naszej gminie, drzewa pomnikowe oraz te, które wyróżniają się szczególnymi cechami.

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie podmioty, m.in. placówki oświatowe, nadleśnictwo, samorząd, instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, jak i osoby prywatne, mieszkańcy gminy Stalowa Wola lub innych miejscowości. Szczegółowe warunki uczestnictwa, znajdują się w Regulaminie Konkursu (pobierz).

Zapraszamy!

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku