A A A

Z przyjemnością informujemy, że nasze Stowarzyszenie realizuje w okresie 1.04.2022 - 31.03.2023 roku działanie pn. "Działania strażnice w służbie ochrony dziedzictwa przyrodniczego gminy Stalowa Wola" dzięki wsparciu w ramach Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca. Szczegóły dotyczące realizowanej przez nas inicjatywy znajdą Państwo w załączniku (poniżej)

Pliki do pobrania:

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku