A A A

Dzisiaj przedstawiamy wam już ostatnią listę nagrodzonych pracowników w Urzędzie Miasta tj. za 2019 roku. Naszym zdaniem podobnie jak przy poprzednich ujawnionych listach osób nagrodzonych mamy wątpliwości co do przyznanych kwot oraz kiepskich uzasadnień. W związku z tym stosownie do art. 63 Konstytucji RP oraz art. 227 Kodeksu postępowania administracyjnego, stowarzyszenie „Nasze Miasto” w ostatnich dniach wniosło skargę do Rady Miasta na nieprawidłową działalność Prezydenta Miasta Stalowej Woli, polegającą na przyznawaniu nagród dla pracowników Urzędu Miasta w latach 2017-2020 bez szczegółowego i przekonującego uzasadnienia. 

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku