A A A

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sawczukiem, które rozpocznie się 1 października (wtorek) o godz. 18:00 w sali konferencyjnej restauracji Lasowianka w Stalowej Woli. Wstęp jest wolny.

Na czym polega tajemnica Jarosława Kaczyńskiego? Czego zabrakło w politycznej wizji Donalda Tuska? Jak powinna skutecznie działać opozycja? Książka Tomasza Sawczuka przynosi odpowiedź na najważniejsze obecnie polityczne pytania. Autor nie poprzestaje przy tym na analizie konserwatywnej rewolucji i kreśli odważną wizję przebudowy liberalnego centrum. Liberałowie muszą wymyślić się na nowo - oto warunek ocalenia praworządności w Polsce. Tomasz Sawczuk komentator polityczny radia TOK FM oraz tygodnika „Kultura Liberalna”, studiował prawo i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, ostatnio visiting scholar w University of Pittsburgh oraz Indiana University Bloomington. W Instytucie Filozofii UW przygotowuje doktorat na temat współczesnej myśli liberalnej. Niedawno ukazała się jego książka „Nowy liberalizm. Jak zrozumieć i wykorzystać kryzys III RP”.

 

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku